KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925277
*
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 april 2021
kl 19:23:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 12:27:19
1
100 kr
26/4 17:25:54
1
250 kr
26/4 19:15:42
2
150 kr
26/4 19:15:42
1
200 kr (Budbetjänt)
26/4 19:18:23
2
Vinnande bud
26/4 19:20:31
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1392 5277
Oljemålning
2 st, V Rasmussen. Signerad. Olja på pannå, 11x19cm, yttermått inklusive ram: 25x33cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 12:27:19 | 1 | 100 kr |
26/4 17:25:54 | 1 | 250 kr |
26/4 19:15:42 | 2 | 150 kr |
26/4 19:15:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/4 19:18:23 | 2 | Vinnande bud |
26/4 19:20:31 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på pannå oljemålning oljemålningar v rasmussen
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41